top of page

O NÁS

Naše práce je naším koníčkem! 

Jsme přímý výrobce dřevěných produktů.

Specializujeme se na výrobu saun. Hravě si však poradíme také s výrobou dřevěných zahradních domků, dřevníků, dětských domečků, přesahů střech a ostatních dřevostaveb Vám na míru!     

VAŠE SPOKOJENOST, 
NAŠE PRIORITA

České výrobky vysoké kvality jsou naším standardem. Pro výrobu saun, zahradních domků, dřevníků i ostatních dřevostaveb na míru používáme vždy kvalitní dřevo.

 

Výrobky jsou důmyslně zkonstruované a důkladně prokonzultované se zákazníkem, abychom zajistili maximální spokojenost.

DOPRAVA I MONTÁŽ

U všech našich výrobků je samozřejmě možné zajistit dopravu i montáž od nás, pokud se na ni necítíte. Domky jsou z  pohledové rámové konstrukce opláštěné palubkou, které je možné izolovat.

 

Finské sauny, domky celoroční a domky větších rozměrů Vám usadíme na Vámi připravený podklad, nebo provedeme i montáž základu v podobě zemních vrutů, se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

Na montáž svépomoci je vhodné zajistit si alespoň jednoho parťáka. Kromě dobré nálady a špetky trpělivosti se Vám bude hodit také aku šroubovák, kladivo a zalamovací nůž.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Podle účelu, jakému má dřevostavba sloužit, si u nás můžete domluvit také různé doplňkové služby. Chcete více oken? Větší dveře? Podlahu z palubek? Okapy? Elektro instalaci? Jinou střešní krytinu? Impregnaci? Nátěr? 


Sdělte nám Vaše přání a společně najdeme řešení! 

bottom of page